Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jennifer Connelly reflekton mbi suksesin e Top Gun: Maverick

Film  |  24.01.2023 Ora 11:41   

 Jennifer Connelly beson se gjithçka u bashkua në 'Top Gun: Maverick'.
 
Aktorja 52-vjeçare luajti në vazhdimin e shumëpritur të 'Top Gun' si Penelope Benjamin, dashuria e kapitenit të Tom Cruise, Pete 'Maverick' Mitchell, dhe mendon se të gjithë të përfshirë në film dhanë maksimumin për ta bërë atë të tillë. e suksesshme.

Jennifer tha për IndieWire në Sundance Film Festival: "Unë mendoj se, sinqerisht, është një film me të vërtetë i realizuar. Mendoj se të gjithë kanë bërë një punë vërtet të mirë. Mendoj se Joe Kosinski është një regjisor i shkëlqyer. Është një ndërmarrje e madhe dhe mendoj se është e vështirë të bësh mirë atë lloj filmi dhe mendoj se ai bëri një punë spektakolare me të”.
 
"Me atë që ata arritën, ju mund të ndjeni se sekuencat e fluturimit janë reale. Është një arritje e madhe dhe e ekzekutuar me kaq mjeshtëri, dhe mendoj se është vërtet emocionuese për t'u parë."

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing