Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

DJ Khaled merr katër tualete luksoze nga Drake për ditëlindjen e tij

Muzikë  |  28.11.2022 Ora 13:59   
DJ Khaled ishte i emocionuar kur mori katër tualete luksoze nga Drake për këtë ditëlindje gjatë fundjavës.

Në një video në Instagram, DJ, i cili mbushi 47 vjeç të shtunën, tregoi tualetet e teknologjisë së lartë që Drake i bëri dhuratë.

"Dëgjo, ky nuk është një tualet i zakonshëm. Vëllai im Drake sapo më bleu mua dhe familjes time katër tualete të mëdha," tha Khaled në video. "Kjo quhet tualeti Toto. Nëse keni qenë ndonjëherë në shtëpinë e Drake, tualetet e tij janë të pabesueshme."

Krijuesi i hitit Wild Thoughts gjithashtu tregoi karakteristikat e tualetit, ato kanë funksionim me telekomandë, një sistem pastrimi me dritë UV, një deodorues ajri, një funksion bidet, sedilje me ngrohje dhe sistemin e shkarkimit Tornado.

Khaled zbuloi gjithashtu se ku kishte planifikuar të instalonte tualetet. Një në banjën e tij dhe të tjerat në banjën e miqve, dhomën e filmit dhe studion e tij. Ai tha se tualeti i studios do të rezervohej posaçërisht për Drake.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing