Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce fiton shumë në Soul Train Awards 2022

Muzikë  |  28.11.2022 Ora 13:53   
Beyonce fitoi tre fitore në Soul Train Awards 2022.

Shfaqja vjetore e çmimeve u transmetua në BET të shtunën, ku këngëtarja e Break My Soul Beyonce fitoi këngën e vitit, albumin e vitit dhe bashkëpunimin më të mirë në eventin e Las Vegas.

Beyonce mori qmimin për Këngën e Vitit për këngën “Break My Soul”, dhe vetë albumi u vlerësua si Albumi i Vitit.

Kënga e Ronald Isley dhe The Isley Brothers, Make Me Say it Again, Girl, me Beyonce', u shpall Bashkëpunimi më i mirë.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing