Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Joss Stone shpall koncertin e Londrës Palladium 2023

Muzikë  |  28.11.2022 Ora 13:24   
Krijuesja e hitit "Right to be Wrong" do të shënojë 20 vjetorin e albumit të saj debutues të platinit "The Soul Sessions" me një performancë në sallën legjendare të koncerteve, në shkurt dhe mars të vitit të ardhshëm.

Joss tha: “Jam shumë i emocionuar që do të luaj sërish në Londër. Më pëlqen gjithmonë të luaj në shtëpi në Britani të Madhe”.

Ylli 35-vjeçar i pop-it, e cila filloi një rikthim në fillim të këtij viti me albumin "Never Forget My Love", shpreson që rekordi i saj festiv "Gëzuar Krishtlindjet, Dashuri" të zërë vendin e parë këtë sezon festiv.

Biletat për Palladiumin e Londrës dalin në shitje të përgjithshme përmes Ticketmaster.co.uk në orën 10 të mëngjesit të së martës (29.11.22).
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing