Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Johnny Depp nuk do të kthehet në ekskluzivitetin e Pirates of the Caribbean

Film  |  25.11.2022 Ora 10:19   
Johnny Depp nuk do të kthehet në ekskluzivitetin e Pirates of the Caribbean, pavarësisht se emri i tij thuhet se shihet në një fletë thirrje për një film të ri në serinë e filmave.

Gjatë gjyqit të tij për shpifje kundër ish-gruas Amber Heard në fillim të këtij viti, Depp deklaroi se ai nuk do të punonte me Disney-n në një film tjetër të Pirates, sepse ndihej i tradhtuar nga studioja për mënyrën se si ata reaguan ndaj problemeve të tij ligjore.

Megjithatë, thashethemet filluan të qarkullojnë se ai do të riprodhonte rolin e tij si kapiten Jack Sparrow pasi The Sun publikoi një raport të mërkurën.

Ky raport u hodh poshtë me shpejtësi nga burime që folën për DailyMail.com dhe New York Post. Burimet këmbëngulin se informacioni ishte i rremë.

Depp, 59 vjeç, portretizoi për herë të fundit personazhin rrëqethës në filmin Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales të vitit 2017, përpara se producentët të vendosnin të shkonin në një drejtim tjetër me ekskluzivitetin e filmit.

Ndërsa Depp nuk do të bëjë një tjetër film të Pirates of the Caribbean, së fundmi u njoftua se ai do të drejtonte filmin e tij të parë në 25 vjet. Babai i dy fëmijëve do të drejtojë Modigliani, një film biografik për piktorin dhe skulptorin italian Amedeo Modigliani.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing