Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Joe Jonas u dërrmua pasi humbi mundësinë për të luajtur Spider-Man

Film  |  24.11.2022 Ora 11:47   
Joe Jonas “u ndje i mposhtur” pasi humbi mundësinë për të luajtur Spider-Man.
 
Ylli i "Jonas Brothers" zbuloi se ai bëri një audicion për rolin e superheroit të rrjetës në 'The Amazing Spider-Man', por u shtyp për të humbur nga Andrew Garfield.

I pyetur për audicionet e tij të dështuara, Joe tha për podcastin Just for Variety: "Mund të përmend ndoshta një çift. Për momentin, ju jeni shkatërruar ose jeni mundur. Por e kuptoni se ky person ishte i shkëlqyer”.

“Më kujtohet vite më parë që isha gati për Spider-Man dhe isha shumë, kaq i emocionuar dhe ishte viti kur Andrew Garfield e mori atë. Natyrisht, ai ishte i duhuri”.

Joe shtoi: "Por mbaj mend që ishte një gjë e madhe në atë kohë, të kthehesha pas telefonatave dhe regjisori dikur ishte regjisor i një videoje muzikore. Kështu që unë thashë: "Unë hyra këtu". Por e dini çfarë?  e pëlqeni procesin e audicionit dhe të vendosjes së vetes atje dhe që duhet të provoni veten."
 
Ylli është i martuar me aktoren e "Game of Thrones" Sophie Turner dhe nuk e përjashton mundësinë që dyshja të veprojnë së bashku.
 
Joe tha: "Oh, interesante. Kush e di? Mendoj se ka të bëjë me rolin ose projektin e duhur. Mendoj se do të ishte argëtuese. Na pëlqen ideja që ndoshta të ndërtojmë një projekt ose projekte së bashku në rrugë”.
 
"Ne kemi shumë ide dhe i largojmë idetë nga njëri-tjetri dhe kemi disa gjëra për të cilat menduam se mund të ishin vërtet interesante për të bashkëpunuar. Ndoshta thjesht vendosim kapelën tonë të producentit dhe i nxjerrim atje."

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing