Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Avatar 2 ende nuk ka përfunduar pavarësisht se do të publikohet muajin e ardhshëm

Film  |  24.11.2022 Ora 11:28   
Avatar: The Way of Water nuk ka përfunduar ende, pavarësisht faktit se do të shfaqet në kinema muajin e ardhshëm, sipas yllit Sam Worthington. Më mirë bëni një përleshje, djema.
 
Po, ne kemi pritur 13 vjet për vazhdimin dhe duket sikur krijuesi James Cameron ka vdekur për t'u siguruar që ia vlen pritja dhe ai është ende duke përfunduar filmin.
Ju mund të shihni Worthington duke folur për mënyrën se si po shkon projekti këtu:

Gjatë një paraqitjeje të fundit në "The Project" të Australisë, aktorët Worthington dhe Cliff Curtis dhanë një përditësim të shkurtër mbi statusin e filmit.

Worthington, i cili luan Jake Sully në film, tha: “Ironia është se Jim po punon ende për të… Mora një email. Ai është ende në Zelandën e Re, ai ka ende katër ose pesë javë para se ta mbyllë atë dhe ta nxjerrë atje.
 
“Tingëllon çmenduri, pasi ka kaluar kaq shumë kohë por, kështu funksionon ai , ai është një perfeksionist.”
 
Nuk është e qartë se kur Worthington e mori emailin, ose për sa kohë Cameron synon të punojë në film, por është e rëndësishme të theksohet se nuk është përmendur vonesa me mbërritjen e tij në kinema.

Avatar: The Way of Water publikohet në MB më 16 dhjetor.
 
Edhe pse ne nuk kemi parë ende vazhdimin, një film i tretë, i katërt dhe i pestë tashmë janë konfirmuar. Shpresojmë se nuk do të duhet të presim 13 vjet mes tyre, megjithatë, ë?
 
Avatar: The Way of Water publikohet në MB më 16 dhjetor.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing