Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

​Kanye West poston Kris Jenner në fotografinë e tij aktuale të profilit në Instagram

Muzikë  |  30.09.2022 Ora 21:08   
Siç raportohet, reperi dhe producenti ka akuzuar më parë Kris Jenner se ka detyruar dy nga vajzat e saj Kylie dhe ish-bashkëshorten e tij Kim Kardashian të pozojnë për Playboy.

 ‘‘Pornografia shkatërroi familjen time”, shkroi ai në një postim të fundit në internet.

West postoi gjithashtu një screenshot të një mesazhi që ish-bashkëshortja e tij i kishte dërguar në emër të nënës së saj: "Thuaji atij të mos e përmend më emrin tim. Unë jam pothuajse 67 vjeç dhe nuk ndihem gjithmonë mirë dhe kjo më streson shumë.

Gjatë një interviste javën e kaluar, West i kërkoi falje Kim Kardashian për çdo stres që ai i ka shkaktuar asaj që nga ndarja e tyre.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing