Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

The Depp/Heard Trial po bëhet një film i ri

Film  |  30.09.2022 Ora 12:02   
Gjyqi më i madh i Hollivudit i Johnny Depp dhe ish gruas së tij Amber Heard, i cili përfshinte dëshmi të bujshme, duke përfshirë akuzat për xhelozi ndaj aktorit James Franco, e kjo ngjarje po bëhet një film i ri për Tubin vetëm katër muaj pas vendimit.

Një trailer për Hot Take: The Depp/Heard Trial u publikua të mërkurën, ku interpretojnë Mark Hapka dhe Megan Davis si yjet e dikurshëm të Hollivudit, Depp, 59 vjeç dhe Heard, 36 vjeç.

Promoja e filmit e publikuar më 28 shtator, deri më tani ka më shumë se 100 mijë shikime në platformën e YouTube.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing