Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Hugh Jackman do të riprodhojë rolin e tij si Wolverine në filmin e ardhshëm "Deadpool"

Film  |  28.09.2022 Ora 22:55   
Ryan Reynolds ka njoftuar të martën se Hugh Jackman do të riprodhojë rolin e tij si Wolverine në filmin e ardhshëm "Deadpool", i planifikuar për 6 shtator 2024.

"Hej të gjithëve, jemi jashtëzakonisht të trishtuar që na ka munguar D23, por ne kemi punuar shumë për filmin tjetër "Deadpool" për një kohë të gjatë tani," thotë Reynolds në një video të postuar në Instagram, duke iu referuar lajmit.

Deadpool u prezantua në "X-Men Origins: Wolverine" në 2009.

Ekipi i dyshes do të shënojë filmin e tretë në ekskluzivitetin jashtëzakonisht të suksesshëm "Deadpool", i cili përfshinte dy filma të lëshuar në 2016 dhe 2018.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing