Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Melanie C: Spice Girls nuk ka ende asnjë shfaqje të rezervuar

Muzikë  |  22.09.2022 Ora 17:29   

Melanie C thotë se nuk ka asnjë shfaqje të Spice Girls të rezervuar për të shënuar 25 vjetorin e albumit të tyre 'Spiceworld'.

Me momentin historik për LP-në e tyre të vitit 1997 që po afrohet me shpejtësi në nëntor, grupi ikonë i vajzave - i përbërë gjithashtu nga Geri Horner, Mel B, Emma Bunton dhe Victoria Beckham, kanë njoftuar fansat me një grafikë "Spiceworld25", duke lënë të kuptohet për një ripublikim të albumit.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing