Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ben Affleck, Toby Jones dhe Rosie Perez i bashkohen kastës së filmit "Last Thing He Wanted"

Film  |  12.07.2018 Ora 12:00   
Anne Hathaway dhe Williem Dafoe tashmë kanë zënë vend në filmin e  ri dramë të regjisorit Dee Rees me titull,  "The Last Thing He Wanted". Skenari është adaptuar nga Marco Villalobos, nga novela me të njejtin titull e vitit 1996 nga autori Joan Didion.

Filmi fokusohet në Elena McMahon rol i luajtur nga Anne Hathaway, gazetare e cila gjendet në Affra Contra Iran, në një tokë të rrezikshme, përderisa ajo heton marrëveshjet e dyshimta për drogë dhe korrupsion nga qeveria.

Tashmë kamerat kanë filluar me xhirimet, në Puerto Rico dhe është  bërë marrëveshja me Netflix për prodhim dhe transmetim. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing