Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Beyonce shtatëzënë me fëmiun e saj të 4-t

Muzikë  |  14.06.2018 Ora 11:44   
Beyonce sapo ka filluar një turne masiv me burrin e saj Jay Z. Por që fansave të saj "me sy të mëdhenj" nuk u ka ikur aspak nga sytë barku i saj paksa i fryrë.

Me të filluar turnenë  "On The Run II", mediat sociale janë bombarduar nga fansat e saj dhe thëniet se ajo pa dyshim po pret fëmijën e saj të 4-t. Por që edhe sipas revistës Star, Queen Bey është më shumë se e lumtur që do të bëhet edhe më një fëmijë tjetër. Bey dhe Jay Z kanë bërë të ditur programin e tyre të turneut, dhe ata do të bëjnë gjithsejt 48 performanca në mbarë botëm.

Aktualisht këngëtarja më e fashme Beyonce,  ka edhe binjakët Rumi dhe Sir, të cilët sapo kanë mbushur një vit, ndërsa ajo ka edhe vajzën Blue Ivy 6 vjeqe./radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing