Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dwayne Johnson ëndërronte të punonte për CIA

Film  |  14.06.2018 Ora 11:25   
Ai arriti të bëhet një nga yjet më të kërkuar të ekranit të madh, filmat e tij shpesh herë arrijnë të thejnë rekord shikueshmërie, por që në fakt kjo nuk ishte aspirata e aktorit Dwayne Johnson.

Ylli 46 vjeq i njohur edhe si The Rock, në Instagramin e tij ka postuar një foto kur ai ishte në kolegj, me uniformë futbolli.  Duke treguar se aspironte të punonte në CIA, por që jeta e tij mori kthesën tjetër.

Ndërsa sa i përket jetës personale Dwayne shpesh herë është treguar shumë i hapur, ai ka folë edhe për fazën e tij depresive, kur nuk donte të bënte asgjë, të shkonte askund dhe vetëm të qante, ndërsa kulmi i të gjithave është tregimi  se si nëna e tij kishte provuar 15 herë vetëvrasjen.

Aktualisht The Rock është në promovimine  filmit të tij më të ri "Skycraper" por që agjenda e tij është e zënë edhe për disa vitet e ardhshme. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing