Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bebe Rexha paralëjmëron këngën e re

Muzikë  |  08.06.2018 Ora 13:19   
Këngëtarja e njohur, me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka paralajmëruar këngën e saj më të re, shkruan Radio Plus.

Se së shpejti do të publikojë këngën e re, Bebe Rexha e bëri të ditur përmes llogarisë së saj në rrjetin social Instagram, ku tregoi se kënga e re mbanë titullin “Im a mess” dhe do të publikohet më 15 qërshor.

Bebe Rexha postoi edhe një fotografi me tekstin e këngës së re “Im a mess”, këngë e cila është pjesë e albumit debutues në karrierën e saj “Expectations”, i cili do të publikohet më 22 qërshor. /radioplus/

 

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing