Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Mike Tyson me rol në filmin triller Black Flies

Sport  |  17.05.2022 Ora 12:34   
Ish-kampioni legjendar i boksit në peshat e rënda, Mike Tyson, ka marrë pjesë në filmin e ardhshëm dramatik-thriller Black Flies. Tyson po i bashkohet një kasti si Sean Penn, Tye Sheridan të Ready Player One dhe Katherine Waterston të Fantastic Beasts.

Filmi me regji të Jean-Stéphane Sauvaire bazohet në një roman më të shitur të Shannon Burke me të njëjtin emër dhe është frymëzuar nga përvojat e autorit si një ndihmës mjek në botën e telekomanduar të qytetit të Nju Jorkut në vitet 1990. Black Flies po përshtatet për ekranin nga skenaristi në rritje Ryan King, filmat e fundit të të cilit përfshijnë The Tutor with Garrett Hedlund.
 
Roli i Tyson në Black Flies po përshkruhet si një rol kryesor në film. Thuhet se ai luan rolin e oficerit epror në mesin e mjekëve paramedik, të luajtur nga Sheridan dhe Penn.

Zgjedhjet që ata bëjnë i çojnë në drejtime të kundërta, pasi fillestari gjen dëshirën e tij për të ndihmuar njerëzit e sfiduar deri në pikën e thyerjes.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing