Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Vin Diesel në filmin aksion komedi "Muscle"

Film  |  17.05.2018 Ora 11:03   
Aktori Vin Diesel aktualisht është i zënë me filmat "Fast And Furious 9 " dhe "XXX", por që aktori gjenë kohë edhe për projekte të tjera filmike. Aktori është vendosur të ketë rolin kryesorë në filmin e zhanrit aksion-komedi "Muscle".

Meqenëse ende zyrtarisht nuk ka ndonjë informacion se cila do të jetë ngjarja në film, media të ndryshme kanë filluar spekulimet. Por që një gjë është shumë e sigurt se ku është Vin Diesel aty është filmi hit.

Tashmë agjenda e aktorit Diesel, është e stërmbushur, meqë shumë shpejt do të fillojë xhirimet për "Bloodshot", pastaj do të vijë pjesa e 4 e filmit "XXX" e më pastaj i shumë prituri "Fast and Furious 9". /radioplus/
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing