Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

"Blindspotting” gati për sezonin e dytë

Film  |  15.10.2021 Ora 8:16   
"Blindspotting" është gati  për të filluar sezonin e dytë në Starz, ka mësuar Variety.
 
Seriali fillon gjashtë muaj pas ngjarjeve të filmit me të njëjtin emër.

Aty luajnë Jasmine Cephas Jones, Benjamin Earl Turner, Atticus Woodward, Jaylen Barron, Candace Nicholas-Lippman dhe Helen Hunt.

Rafael Casal shfaqet në një rol të përsëritur si Miles. Ai dhe Daveed Diggs janë përkujdesur për skenarin, prodhimin dhe gjithashtu interpretuan në serial.
"Krijimtaria e çmuar që Rafael, Daveed dhe i gjithë ekipi i" Blindspotting ", paraqitën në në seri e çuan zhanrin e komedisë në një nivel të ri dhe mezi pres të shoh se çfarë kanë rezervuar për sezonin e dytë",  tha Jeffrey Hirsch, president dhe CEO i Starz.

Ndërsa  Casal dhe Diggs thanë se janë shumë të entuziazmuar për të sjellë në jetë sezonin e ardhshëm, sipas tyre me mjeshtërinë e jashtëzakonshme të kastit dhe ekipit.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing