Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Traileri i “Tender Bar”, paraqet Ben Affleck një xhaxha frymëzues

Film  |  15.10.2021 Ora 8:05   
Ben Affleck shkëlqen si një xhaxha i dashur në trailerin e parë të publikuar të filmit “The Tender Bar”.
 
Filmi me regji të George Clooney, është prodhuar nga Amazon Studios.
 
Kujtimet e vitit 2005 përqendrohen në Moehringer (luajtur nga Daniel Ranieri si fëmijë dhe Tye Sheridan si i ri), i cili gjen një figurë babai tek xhaxhai i tij barist dhe mbrojtësit e lokalit të tij.
 
Tralieri paraqet edhe vitin e parë të Moehringer në Yale, ku ai bie në dashuri me një shok klase.
 
Clooney dhe Affleck punuan edhe më herët së bashku si bashkë-producent në filmin "Argo".

Ndërsa filmin "The Tender Bar", Clooney e ka prodhuar bashkë me Heslov përmes kompanisë tyre “Smokehouse Pictures”.

Skenarin e filmit e shkroi William Monahan.
 
Filmi do të lansohet nëpër kinema më 17 dhjetor të këtij viti para se të filloj transmetimin  në platform digjitale më 22 dhjetor.

https://www.youtube.com/watch?v=5-DS9vtLeEs

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing