Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ben Affleck dhe Matt Damon duhej të putheshin në “The Last Duel”

Film  |  14.10.2021 Ora 12:26   

Filmi i ri i Ben Affleck dhe Matt Damon, "Dueli i fundit", zhvillohet në Francën e viteve 1300, por aktorët pranuan se jo gjithçka do të jetë historikisht e saktë.

Miqtë Ben dhe Matt zbuluan në një intervistë të re se Damon, 51 vjeç, duhej të puthte Affleck, 49 vjeç, në një skenë nga filmi i shumëpritur.  Në vend të kësaj, regjisori Ridley Scott e bëri Damon të gjunjëzohej para shokut dhe bashkë-yllit të tij.

"Në versionin origjinal aktual të asaj skene - ne duhej te putheshim ne gojë," tha Affleck për Entertainment Tonight.  "Dhe ne e kishim atë në skenar."

Ndërsa Damon tha se nëse kjo do të ndodhte, kjo do të ishte puthja jonë e parë në ekran."

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing