Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Squid Game seriali më i shikuar i Netflix

Film  |  13.10.2021 Ora 17:40   
Squid Game së fundmi është bërë seriali më i madh ndonjëherë i kompanisë gjigante Netflix. Drama koreane u shikua nga 111 milion përdorues në 28 ditët e para, duke e rrëzuar Bridgerton (82 milion) nga vendi i parë.

Nënkryetari i Netflix për përmbajtjen në Kore, Azinë Juglindore, Australi dhe Zelandën e Re thotë se suksesi i shfaqjes është "përtej ëndrrave tona më të egra".
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing