Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Paul Pogba dëshiron ta rinovoj kontraten me Man United

Sport  |  07.10.2021 Ora 10:35   
Mesfushori tani është gati të injorojë interesimin e PSG dhe Madridit Paul Pogba tani ka vendosur të zgjasë qëndrimin e tij në Manchester United.

Mesfushori, i cili ka tërhequr interes nga Paris Saint-Germain dhe Real Madrid në sezonet e fundit, dëshiron të rinovojë kontratën e tij, në këmbim të një prej pagave me të larta ndonjëher në historinë e Premier League.

Mesfushori francez ka luajtur 215 ndeshje per Manchester United dhe ka shenuar 38 gola dhe 49 asistime

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing