Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Së shpejti fillojnë xhirimet për rikrijimin e “The Bodyguard”

Film  |  17.09.2021 Ora 8:45   
“Entertainment Tonight”, ka raportuar se së shpejti do të fillojnë xhirimet për rikrijimin e  filmit “The Bodyguard” .

Lawrence Kasdan, i cili ishte skenarist dhe producenti i filmit të vitit 1992 do të prodhojë një version të ri të filmit për Warner Bros.

Sipas 'Entertainment Tonight', dramaturgu i nominuar nga Tony Matthew Lopez është punësuar për të krijuar një imagjinatë të rrëfimit, megjithëse ende nuk dihet se kush do të marrë rolet e këngëtares Rachel Marron dhe truprojës së saj Frank Farmer, të cilët u sollën në jeta në filmin origjinal nga të ndjerët Whitney Houston dhe Kevin Costner.

Përveç se ishte një klasik i qëndrueshëm me shikuesit, fonogrami i filmit ishte po aq ikonik, dhe me këngën “I Will Always Love You”,  shiti  miliona kopje në të gjithë botën.
 
 
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing