Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Chris Pratt dhe Sam Richardson ribashkohen për komedinë e ardhshme "Standard Asset"

Film  |  17.09.2021 Ora 8:19   
Chris Pratt dhe Sam Richardson po ribashkohen për një film të ri.

Sipas The Hollywood Reporter, aktorët po bashkohen në një komedi të re aksion të quajtur "Standard Asset".

Filmi i ardhshëm është duke u prodhuar nga Chris McKay 42 vjeç, dhe skenari është shkruar nga komediani 37-vjeçar Jen D'Angelo.
Detajet rreth komplotit po mbahen sekret për momentin.

Studio Amazon hynë në negociata me Chris për një film të dytë, me studion e prirur për të punësuar përsëri regjisorin Chris McKay dhe skenaristin Zach Dean.

Anëtarët e tjerë të kastit, do të jenë  Yvonne Strahovski, Betty Gilpin, Sam Richardson, Edwin Hodge dhe J.K. Simmons.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing