Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Dominic Sherwood udhëheq kastin e filmit të ri “Eraser”

Film  |  15.09.2021 Ora 8:41   
Dominic Sherwood do të drejtojë kastin e filmit të ri “Eraser”.
 
Aktori 31-vjeçar do të luajë rolin e marshallit amerikan Mason Pollard, në përpunimin e ri të Warner Bros, të filmit aksion të vitit 1996, ku luajti Arnold Schwarzenegger.
 
“Eraser: Reborn”, do të xhirohet këtë verë me një kast duke përfshirë Jacky Lai, McKinley Belcher III dhe Eddie Ramos.
 
John Pogue ka drejtuar filmin, i cili ndjek Pollard, një njeri të specializuar në inxhinierinë e vdekjeve të rreme të dëshmitarëve që nuk duhet të lënë asnjë gjurmë të ekzistencës së tyre.
 
Hunt Lowry dhe Patty Reed po prodhojnë filmin dhe e para ka një lidhje të gjatë me Warner Bros përmes banderolës së tij Roserock Films.
 
Filmi tani është në post-prodhim dhe është bërë për Warner Bros.
 
Filmi pritet të publikohet në pranverë të vitit 2022.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing