Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicolas Cage paraqitet në filmin e ri “The old way”

Film  |  10.09.2021 Ora 8:32   
Nicolas Cage do të luajë në rolin kryesor në filmin e ri “The Old Way”.
 
Aktori 57-vjeçar do të luajë në dy filmat e tij të parë në këtë zhanër, pasi do të xhirojë projektin e fundit me "The Butcher's Crossing" në Montana.
 
"Pas 43 vitesh në kinema, vetëm tani jam i ftuar në zhanrin e rëndësishëm dhe historik të western -it me" The Old Way "dhe" Butcher's Crossing ". Duke u lindur dhe rritur në Perëndim, kjo është një ngjarje tjetër e mirë dhe e vonuar prej kohësh”, tha Cage për Deadline.
 
"Jam i emocionuar dhe i detyruar nga personazhet komplekse të Briggs dhe Miller, dhe të gjesh terren të ri për të luajtur në moshën 57 vjeç është vërtet mahnitëse”, ka shtuar aktori.
 
Filmi do të tregojë historinë e Colton Briggs që do të interpretohet nga Cage, e i cili në pension ka lënë stilin e jetës pas tij për të drejtuar një dyqan të përgjithshëm.
 
Carl W. Lucas e ka shkruar skenarin, ndërsa regjisori është caktuar Brett Donowho.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing