Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Harrison Ford rifillon xhirimet për “Indiana Jones 5”

Film  |  09.09.2021 Ora 8:24   
Harrison Ford ka rifilluar xhirimet për filmin e ri “Indiana Jones”.
 
Aktori 79 –vjeçar, i cili luan si arkeologu i guximshëm pësoi një lëndim në shpatull në një skenë lufte në Pinewood Studios në qershor dhe nuk ishte në skenën e xhirimeve për gati tre muaj.
 
"Të gjithë janë të lehtësuar kur e shohin atë përsëri dhe lufton në formë. Xhirimet janë mbyllur, por shpresojmë se tani mund të kthehen në tren”, i tha një burim  gazetës “The Sun”.
 
 
Ndërkohë, Ford thuhet se ka ndërmarrë një regjim stërvitës rraskapitës për filmin duke ecur me biçikletë deri në 40 kilometra në ditë dhe duke ngrënë shëndetshëm për të mbajtur veten në formë.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing