Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Juventusi nuk pret që Cristiano Ronaldo të largohet

Sport  |  17.08.2021 Ora 14:55   
Juventusi pret që Cristiano Ronaldo të qëndrojë në klub këtë verë pavarësisht raporteve në Spanjë që e lidhin atë me një kthim të  mundshëm te Real Madridi.

36-vjeçari ka 12 muaj në kontratën e tij me ish-kampionët italianë dhe nuk i ka thënë klubit se dëshiron të largohet.

Sidoqoftë Juventusi nuk ka marrë asnjë ofertë të vetme nga Real Madridi apo ndonjë klub tjetër.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Sport

Marketing