Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ariana Grande zbuloi detajet e koncertit të saj virtual në lojën Fortnite

Muzikë  |  04.08.2021 Ora 13:07   
Është bërë e ditur se këngëtarja Ariana Grande do të marrë më shumë se 20 milion dollarë për koncertin e saj virtual në lojën e famshme "Fortnite". 

Poashtu videoloja krijoi një personazh të ri bazuar në këngëtarën, të cilën lojtarët tash e tutje do të jenë në gjendje ta blejnë dhe ta përdorin.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Muzikë

Marketing