Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Henry Golding përkrah idenë për “G.I. Crossover Joe” dhe “Transformers”

Film  |  29.07.2021 Ora 8:25   
Henry Golding mendon se një “G.I. Crossover  Joe” dhe “Transformers” është "100 përqind e realizueshme".
 
Aktori 34-vjeçar protagonist në “Snake Eyes”, i ka mbështetur komentet e producentit të filmit Lorenzo di Bonaventura,  i cili po punon në të dyja ekskluzivitetet.
 
"Kam lexuar libra komikë, librat komikë" Transformers "/" G.I. Joe ". Pra, ata të gjithë jetojnë në atë botë”, tha ai.
 
"Por kush e di. Unë mendoj se ata po planifikojnë një film tjetër" Transformers "për momentin. Shpresojmë se ne do të eksplorojmë pjesën tjetër të universit" GI Joe "në të njëjtën kohë. Ndoshta një ditë (ata do të mblidhen së bashku) ", ka shtuar ai.
 
Lorenzo kohët e fundit tha se ai pret që të dy ekskluzivitetet të vijnë së bashku, edhe pse Paramount kanë qenë gjithmonë kundër idesë.
 
Prodhuesi 64-vjeçar i filmit tha: "E dini, e vërteta e çështjes është, studio ka qenë gjithmonë kundër kësaj.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing