Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Ndërpriten xhirimet e “Game of Thrones”

Film  |  21.07.2021 Ora 8:14   
Covid-19 ka prekur  setin e serialit të “ Game of Thrones”, duke i detyruar prodhuesit të ndalojnë xhirimet në Mbretërinë e Bashkuar.
Një anëtar i produksionit ka rezultuar pozitiv me koronavirus.
 
Seriali, i cili pritet të debutojë vitin e ardhshëm, do të shfaqë Olivia Cooke, Paddy Considine dhe Emma D'Arcy në rolet kryesore.

Pas një pauze dy-ditore, prodhimi është vendosur të rifillojë gjatë javës.
 
Mbi 50,000 njerëz rezultuan pozitivë për koronavirus në Angli të premten.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing