Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

La casa de +

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 12:00 - 13:45

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

“Clerks III” i Kevin Smith do të fillojë xhirimet muajin tjetër

Film  |  21.07.2021 Ora 8:10   
“Clerks III”, i Kevin Smith do të fillojë prodhimin muajin tjetër në New Jeresy.

Lionsgate ka fituar të drejtat globale për vazhdimin e komedisë.
 
Prodhimi është duke u zhvilluar në New Jersey, dhe 50-vjeçari Smith do të drejtojë filmat e tij origjinalë të Clerks nga skenari i tij.
 
 “Falë Lionsgate, ne mund të kthehemi atje ku filloi gjithçka me pothuajse të gjithë kastin që i filloi të gjitha ", tha Smith.
 
 
“Clerks III”,  paraqet karakterin e Jeff Anderson, Randal, duke rekrutuar miqtë e tij për të bërë një film duke përjetësuar jetën e tij pas një sulmi masiv në zemër. Smith me sa duket po merr frymëzim nga jeta e tij, pasi ai pësoi një sulm në zemër në 2018.
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing