Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Bridgerton sërish ndalon xhirimet shkaku i Covid 19

Film  |  19.07.2021 Ora 13:01   
Bridgerton është dashur të ndërpresë sërish xhirimet për sezonin e dytë të këtij seriali shkaku i një anëtari të ekuipazhit, i cili rezultoi pozitiv me Covid 19.

Kështu thuhet se Netflix, ka pësuar edhe një ”dhimbje të madhe të kokës” shkaku i vonesës së xhirimeve. Për shkak të një rasti të mëhershëm xhirimet sapo kishin rifilluar, ndërsa megjithëse e gjithë kasta e aktorëve është izoluar aktorët Phoebe Dynevor dhe Jonathan Bailey janë jashtë izolimit.

Kërkesa e lansimit të sezonit të dytë të këtij seriali është shumë e madhe, andaj cdo vonesë i kushton shumë Netflix-it ka thënë  një burim për The Sun. /radioplus/
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing