Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Henry Cavill bashkohet me “The Rosie Project”

Film  |  16.07.2021 Ora 8:31   
Henry Cavill do të luajë në “The Rosie Project”.
 
Aktori 38-vjeçar i është bashkuar kastin të filmit të ri, i cili do të shkruhet dhe drejtohet nga Steve Falk.
 
Komploti ndjek një profesor universiteti të pafat, i dashur, i cili krijon një pyetësor të hollësishëm në një përpjekje për të gjetur një grua, por takon një grua jokonvencionale që nuk përputhet me asnjë nga "kërkesat" e tij.
 
Matt Tolmach dhe Michael Costigan janë të bashkuar për të prodhuar filmin.
 
Aktori i “Superman”,  gjithashtu është bashkuar me kastin e “Highlander”.
 
Henry është konfirmuar gjithashtu se do të kthehet së bashku me Millie Bobby Brown në vazhdimin e “Enola Holmes”,  të Netflix,  ku ai do të përsërisë rolin e tij si Sherlock Holmes.
 
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing