Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nicolas Cage: Seria “Tiger King” nuk është më e rëndësishme

Film  |  15.07.2021 Ora 8:25   
Nicolas Cage ka folur në lidhje me serinë e tij të përfolur, duke këmbëngulur se “Tiger King”, nuk është më i rëndësishëm.

Në fillim të këtij viti, u raportua se Cage  do të portretizonte koleksionistin e madh të maceve në një shfaqje të shkruar bazuar në serinë e madhe të njohur të dokumenteve Netflix dhe artikullin mujor të Teksasit Joe Exotic: Një Udhëtim i Errët në Botën e Një Njeriu Gone E egër, shkruar nga Leif Reigstad.

"Ne duhet ta pastrojmë procesverbalin," deklaroi ai.

“Kam lexuar dy skenarë të shkëlqyeshëm, të cilët mendoja se ishin të shkëlqyera, por unë mendoj se Amazon në fund të fundit ndjeu se ishte material që ishte bërë kohë e kaluar sepse u desh kaq shumë kohë që të bashkohej”, tha aktori.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing