Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rikthimi i “Gossip Girl” thyen rekord të shikueshmërisë

Film  |  14.07.2021 Ora 8:15   
Rikthimi i serialit Gossip Girl, ka thyer rekord të shikueshmërisë duke u bërë seriali që u shikua më së shumti gjatë vikendit në HBO Max.
 
Sipas HBO Max, episodi i parë i që pati premierën të enjten më 8 korrik u shikua nga 555,000 familje amerikane.
 
“Gossip Girl” në TikTok, mblodhi më shumë se 15 miliardë përshtypje rreth përmbajtjes së episodit të parë.
 
 
Në serial luajnë Jordan Alexander, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak, Eli Brown dhe Savannah Lee Smith me Todd Almond, Adam Chanler-Berat, Johnathan Fernandez dhe Jason Gotay.
 
Gossip Girl është prodhuar nga Fake Empire dhe Alloy Entertainment në bashkëpunim me Warner Bros Television dhe CBS Studios.
 
Pesë episodet e ardhshme të pjesës së parë do të lëshohen çdo javë në HBO Max çdo të enjte, ndërsa gjashtë episodet e pjesës së dytë do të debutojnë në vjeshtë.
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing