Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Robert De Niro konfirmon se ishte përzgjedhur që të luante në “Big”

Film  |  10.06.2021 Ora 7:45   
Robert De Niro ka konfirmuar se ishte përzgjedhur ai fillimisht si protagonist në filmin  “Big”.
 
Në komedinë e  vitit 1988, Tom Hanks luan rolin e të rriturit Josh Baskin, një djalë i ri që bën një dëshirë të jetë "i madh" dhe zgjohet si burrë.
 
Elizabeth Perkins, e cila luajti gjithashtu në film, tha në “Watch What Happens Live With Andy Cohen”, në muajin  prill se ajo bëri një audicion dhe De Niro, i ishte përzgjedhur të luante rolin eJosh, dhe gjatë një paraqitjeje në “The Tonight Show” me  Jimmy Fallon të hënën, aktori konfirmoi lajmin.
 
"Po", tha De Niro, duke konfirmuar se ishte e vërtetë.
 
"Por ne kishim një gjë,disa mosmarrëveshje por,  kështu siç ndodhi ishte mirë", ka shtuar ai.
 
 
De Niro më pas kishte arritur marrëveshje për të luajtur në “The Godfather: Part II”, me të cilin rol fitoi një Oskar.
 
 
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing