Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Matt Damon shpreson se Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë bashkuar përsëri

Film  |  12.05.2021 Ora 7:59   
Matt Damon shpreson që spekulimet rreth Ben Affleck dhe Jennifer Lopez se janë ribashkuar janë të vërteta.

Drejtori i filmit “Argo”, Afleck dhe ish e fejuara e tij u panë duke shkuar drejt aeroportit në Montana së bashku dhe më pas duke arritur në Los Angeles në fotot e publikuara të hënën, duke nxitur thashethemet se ata kanë rindezur marrëdhëniet e tyre.
 
Të martën, shoku i mirë i Affleck Damon u pyet për ribashkimin e tyre të mundshëm gjatë një paraqitjeje virtuale në emisionit “Today”, dhe ai nuk pranoi të jap asnjë detaj.
 
“ Ishte hera e parë që dëgjova për këtë nga mediat", tha Damon duke shtuar se ai do të ishte shumë i lumtur nëse Affleck dhe Lopez do të riktheheshin së bashku.
 
"Është një histori magjepsëse, shpresoj të jetë e vërtetë. Unë i dua të dy. Kjo do të ishte e jashtëzakonshme”, ka thënë Damon.
Aktorët Lopez dhe Affeck ishin të fejuar nga viti 2002 deri në vitin 2004.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing