Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Anthony Ramos konfirmon rolin në “Transformers”

Film  |  11.05.2021 Ora 7:49   
Anthony Ramos ka konfirmuar se do të interpretojë në filmin e ri “Transformers”.
 
Ylli i 'Hamilton' ishte përfolur se ishte i përfshirë në projektin e ardhshëm të Steven Caple Jr dhe ka zbuluar se ai vendosi të sfidonte veten duke marrë rolin.
 
"Mendoj se duhet ta sfidoj veten, apo jo?" Në Trajtim "ishte shumë ndryshe nga" Në The Heights ", i cili do të jetë shumë ndryshe nga" Transformuesit”, tha Anthony.
Anthony pranon se ndien një nevojë të vazhdueshme për të provuar veten kur merr përsipër çdo projekt.
 
Duke folur për Collider, aktori 29-vjeçar tha: Kam një bisedë me veten time para se të them po për çdo gjë, dhe më duhet shumë kohë për të vendosur të bëj gjëra, veçanërisht në punën time, sepse ka qenë kaq e vështirë për mua, sidomos duke qenë nga  Porto Rika.
 
Aktori e përshkruan atë si një "bekim" që ai ka pasur një mundësi për të qenë "super-heroi i parë nga Porto Rika".

Komentet

Marketing

 

Tjera në Film

Marketing