Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Regjisori James Gunn u inspirua nga filmat e viteve ’70 për filmin “The Suicide Squad”

Film  |  03.05.2021 Ora 8:06   
Regjisori James Gunn mori frymëzim të madh nga filmat "Lufta e 1970-tës" për drejtimin e filmit “The Suicide Squad”.
 
Producenti Peter Safran i tha revistës Total Film: "Kjo është skuadra e vetëvrasjeve përmes vizionit të James Gunn. 'The Dirty Dozen' takon 'Guardians of the Galaxy'.
 
"Arsyeja që studioja ishte aq e etur ta bënte këtë me James është për të marrë ato gjëra të shkëlqyera që ai sjell në tryezë - komedinë, zemrën, veprimin, pamjen”, ka vazhduar ai.
 
Gunn u pajtua me vlerësimin dhe pranoi se ai e donte idenë për të marrë një grup ushtarësh dhe për t'i rënë në një mjedis epik.
 
"Unë e dua 'The Dirty Dozen', gjithmonë e kam dashur. Unë gjithmonë kam dashur përralla të shëlbimit të personazheve të këqij që bëhen të mirë, ose gjej vetë ndonjë aluzion të mirësisë”, tha ai.
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing