Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Lauren London: Kthimi në aktrim ishte një 'hap i besimit'

Film  |  03.05.2021 Ora 8:03   
Lauren London pranon se kthimi i saj në aktrim kërkoi një "hap besimi".
 
Aktorja 36-vjeçare luan së bashku me Michael B. Jordan, Jamie Bell dhe Jodie Turner-Smith në trillerin aksion 'Without Remorse'.
Por Lauren nuk ishte e sigurt për kthimin pas vdekjes së Nipsey Hussle, i cili u qëllua për vdekje në Mars 2019.
 
"Unë do të them se Zoti është kaq i hirshëm, sepse ishte mënyra më e mirë që të mund të kthehesha në punë."
 
Lauren kujton se ishte mbushur me vetëbesim para se kamerat të fillonin të rrotulloheshin.

Ajo i tha revistës Essence: "Kthimi në punë ishte më shumë sesa thjesht shqetësimi sepse nuk po punoja.
"Ishte me të vërtetë një qëndrim mbi, a do të punoj përsëri? A dua të punoj? Kush jam tani? A është kjo vendi ku unë ende përkas? A mbaj akoma hapësirë ​​këtu? A duhet?"
 
Aktorja mendon se është e rëndësishme të vendosni një shembull të mirë për fëmijët e saj duke u kthyer në biznesin e filmit.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing