Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Michael B. Jordan është frymëzuar nga Ryan Coogler për të qenë regjisor

Film  |  30.04.2021 Ora 8:15   

Aktori Michael B. Jordan tha se bashkëpunëtori i tij Ryan Coogler e ka frymëzuar drejt ëndrrave të për t’u bërë regjisor.
 
Jordan aktualisht po përgatitet për të bërë debutimin e tij si regjisor në Creed III, dhe ai ka treguar se kur po punonte me Coogler në projektin e tyre të parë së bashku, dramën biografike “Stacioni Fruitvale 2013”, hapi sytë e tij për mundësitë për të drejtuar një film.

"Që nga hera e parë që unë shkela në shesh me Fruitvale Station dhe pashë një të ri të zi që ishte afër moshës si unë - i një moshe që drejtonte një film, dhe ai më shtyu të dëshiroja të bëhem regjisor ", tha Jordan.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing