Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

RAVE ksaj rradhe sjell DESITA nga Sofia

Të Tjera  |  05.03.2021 Ora 17:29   
Bio:Rave ditën e diel e sjell artisten Bullgare që vie me një set të vecante nga Sofia

Njihuni me Desitën! Ajo është një nga fytyrat e reja nga skena lokale bullgare, e cila sapo vendosi të shkojë nga dyshemeja e vallëzimit në kabinën e DJ. Desita e konsideron vallëzimin si një mënyrë meditimi, kështu që, zgjedhja e gjurmëve të duhura për të vendosur disponimin e eventeve është mjaft thelbësore për zgjedhjen e saj. Ajo është një adhuruese e tingullit acid melodik të kombinuar me disa broken beats, kështu që bëhuni gati për të kërcyer para PC tuaj me datën 7 Mars.

 

Na ndiqni në faqën zyrtare të Rave, Win Music Freedom Ks dhe faqen tonë zyrtare RadioPlus në Facebook.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing