Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Nightmare Before Christmas vjen në 2022

Të Tjera  |  24.02.2021 Ora 11:43   

Përderisa Disney nuk është i ndrojtur aspak për gjetjen e mundësive të vazhdimit për të gjithë titujt e saj, tani kompania po tenton të jetë pak më i shpejtë në këtë aspekt.  “Nightmare Before Christmas” është drejtuar tashmë në rrugën e vazhdimit. 

 Së fundmi raportohet se autori i “The Wicked Deep”, Shea Earnshaw është punësuar për të shkruar një libër që zhvendos në qendër të vëmendjes kukullën Sally, ndërsa vazhdon gjithashtu historinë pas ngjarjeve të filmit.  Komploti sheh  Sally dhe Jack të martuar për fat të mirë, por që jeta e tyre përmbyset menjëherë kur Sally aksidentalisht humbet misterisht në Qytetin e Halloween. 

 Kështu paraqitet historia e dashurisë për Sally dhe Jack.  , ndërsa e shohim atë të lundrojë në titullin e saj të ri mbretëror si Mbretëresha e Kungullit të Qytetit të Halloween. "Libri duhet të jetë në rafte në 2022.

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing