Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Tom Hardy do të interpretojë në trillerin aksion "Havoc"

Film  |  23.02.2021 Ora 8:55   
Tom Hardy i është bashkuar kastit të aktorëve për realizimin e filmit “Havoc”.

Filmi i zhanrit aksion triller do të prodhohet nga Netflix, ndërsa do të drejtohet nga Gareth Evans.
 
Historia ndjek një detektiv  i cili duhet të luftojë në rrugën e tij përmes një bote kriminale për të shpëtuar djalin e larguar të një politikani kur një marrëveshje droge shkon keq.
 
Evans do të shkruajë dhe drejtojë lëvizjen e shpejtë dhe  gjithashtu do të jetë bashkë producent  me Hardy, Ed Talfan dhe Aram Tertzakian.
 
“Ai e ka këtë kontroll  çdo qelizë në trupin e tij. Çdo muskul në trupin e tij, ai mund të shtrembërojë dhe ndryshojë, dhe ai mund të shndërrohet fizikisht në diçka tjetër”, tha Evans për aktorin 43 vjeçar.
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing