Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Zack Snyder ka humbur “ vullnetin për të luftuar” për versionin e tij të filmit 'Justice League'

Film  |  23.02.2021 Ora 8:23   
Zack Snyder  tha se e humbi  “ vullnetin për të luftuar” për versionin e tij të filmit 'Justice League', pas vdekjes së vajzës.
 
Regjisori 54-vjeçar u largua nga filmi origjinal pas vdekjes së vajzës së tij dhe u zëvendësua nga Joss Whedon.

“Thjesht nuk e ndjeja të vazhdoja më”, ka thënë Snyder.
 
“ Të gjithë ne, e gjithë familja, jemi thyer aq shumë nga humbja e vajzës, sinqerisht mendoj se kemi bërë gjënë e duhur sepse mendoj se do të kishte qenë e tepërt për ne”, ka shtuar ai.

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing