Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Prince Harry dhe Meghan Markle do të bëhen prindër për herë të dytë

Të Tjera  |  15.02.2021 Ora 1:01   

Pikërisht sikur nëna e tij Pricesha Diana, kur në ditën e Shën Valentinit në vitin 1984  bëri të ditur se është në pritje të fëmijës së dytë, ashtu edhe Prince Harry dhe Mehgan Markle sot bënë të ditur se Archie do të bëhet vëllai i madh. Lajmin fillimisht e ka bërë të ditur zëdhënësi i çiftit të cilët aktualisht po jetojnë në California.

Ende nuk dihet gjinia i fëmijut të dytë të dyshes, që do të vijë në jetë në muajin maj, kur edhe Archie bëhet dy vjeç. Kujtojmë se Prince Harry dhe Meghan Markle bënë një bujë të madhe kur hoqën dorë nga të gjithë titujt dhe detyrat e tyre Mbretërore, për tu shpërngulur e jetuar në Amerikë.

Lajmi për shtatëzaninë e Meghan është shoqëruar me një foto bardh e zi e bërë nga fotografi i shume të famshmëve Misan Harriman. / radioplus/

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing