Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

JYSK feston 17 vjetorin në Kosovë – sjell plot zbritje për ju!

Të Tjera  |  11.02.2021 Ora 19:59   
Në 12 shkurtin e para 17 viteve, për herë të parë në Kosovë u hap JYSK – kompania e cila ofron produkte skandinave për gjumë dhe jetesë.

Kualiteti, përkushtimi dhe besueshmëria e fituar ndër vite bën që suksesi i JYSK vetëm të shtohej, kur nga një pikë e vetme, sot kompania i numëron gjithsej 7 dyqane në Kosovë dhe mbi 3,000 dyqane në 51 shtete të botës.

E pikërisht për ta kremtuar këtë rrugëtim të gjatë dhe të mbushur me suksese, JYSK ka vendosur që ditëlindjen ta festojë me të gjithë konsumatorët e vet!

Prandaj, duke filluar nga data 12 shkurt e deri më 25 shkurt, të gjitha produktet brenda fletushkës do të jenë me 50% zbritje!

Krahas kësaj, në qytetin e bukur të Pejës do të bëhet rihapja e dyqanit me konceptin 3.0, e që do të karakterizohet me atmosferë të re dhe eksperiencë perfekte të blerjes.

Festoni me JYSK dhe ndjejeni frymën skandinave të produkteve në shtëpinë tuaj!

https://fb.watch/3znFPtKU9Z/
 

Komentet

Marketing

 

Tjera në Të Tjera

Marketing