Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Rami Malek dhe Zoe Saldana bashkë në filmin më të ri nga David Russell

Film  |  14.01.2021 Ora 7:44   
Rami Malek dhe Zoe Saldana janë bashkuar në kastin e filmit të ardhshëm të David Russell në New Regency.
 
Në filmin aktualisht pa titull, për të cilin ende nuk dihet detajet e plota do të luajë gjithashtu Christian Bale, Margot Robbie dhe John David Washington.

Ndërsa David Russell do të drejtojë edhe skenarin.
 
Për prodhimin e këtij filmi aktualisht është duke u punuar në Los Angeles.

Disney do ta shpërndajë filmin përmes marrëveshjes së New Regency me “20th Century Studios”.

Russell është regjisori prapa filmave fitues të Oskarit "American Hustle" dhe "Silver Linings Playbook".
 Ai së fundmi drejtoi "Joy", dramën e vitit 2015 me protagonist Jennifer Lawrence.
 
 

Komentet

Marketing

Tjera në Film

Marketing