Radio Plus 102.2 FM

call + 383 44 776 000

Plus n'4

Radio +

102.2FM

Profili

 E Hëne  - E Premte

 16:00 - 18:00

+383 44 776 000

Livestream

Dëgjo Radio Plus Live

Jeremih në gjendje kritike pasi doli pozitiv me virusin COVID-19

Muzikë  |  20.11.2020 Ora 11:35   

Këngëtari dhe reperi Jeremih është ende duke luftuar për jetën e tij në spital pasi doli pozitiv me virusin COVID-19.

Ende nuk është e qartë se kur ylli u sëmur ose kur ai u shtrua për herë të parë në spital.

Por sipas agjentit të tij, 33 vjeçari është në gjendje kritike.

Komentet

Marketing

Tjera në Muzikë

Marketing